z objemovky do rysovacky

Moderátori: marcel007, RT, steroidy.szm.com, filip007

z objemovky do rysovacky

Poslaťod Filipescu » Sob Máj 19, 2007 12:15 pm

treba dat aj nejaku pauzu aby si telo zvyklo na novonadobudnutu hmotu? lebo ja som skoro zo dna na den skocil z objemovky do rysovacky a zhodil som zo 101kg na 92 za mesiac. sila mi isla len malo dole, z ruky som isiel asi centimeter dole... mozno trosku viac. je to chyba? teraz som celkom pekne vyrisovany ale sa mi zda ze aj splasnuty :cry: . co s tym? mam ist znova do objemu?
Žeriem všetkých a všetko.
Filipescu

Poslaťod Filipescu » Sob Máj 19, 2007 3:50 pm

a este jedna otazocka. ak chcem pribrat a pritom ostat vyrisovany da sa to? ake ziviny by som mal uprednostnit?
Filipescu

Re: z objemovky do rysovacky

Poslaťod RT » Sob Máj 19, 2007 8:25 pm

Filipescu píše:treba dat aj nejaku pauzu aby si telo zvyklo na novonadobudnutu hmotu? lebo ja som skoro zo dna na den skocil z objemovky do rysovacky a zhodil som zo 101kg na 92 za mesiac. sila mi isla len malo dole, z ruky som isiel asi centimeter dole... mozno trosku viac. je to chyba? teraz som celkom pekne vyrisovany ale sa mi zda ze aj splasnuty :cry: . co s tym? mam ist znova do objemu?
tak sa to nerobi.....už sme to preberali,je to chyba,aspon mesiac treba pockat po objemovke a potom pomalinky s clembou rysovat postupne uberat sachre,takto sa akurat dodubes,po objemovke kvalitne pct clomid+proviron a clemba na udržanie hmoty,neskor tribulus a ked sa ako tak telo hormonalne vrati do normalu,potom sa da rysovat,samozrejme z mierou...... inak rysovacia kura by mala nasledovat trebars po objemovej o dva mesiace dat do nej propik+proviron,stanozolol a uberat tuky a pekne rysovat,alebo staci stanozolol 25 mg +clembu a ist vyslovene kuru na vyrysovanie a skvalitnenie,tie as sa tam davaju preto,aby sa ta hmota vytvrdila a neodburala sa... :twisted: :wink:
Obrázok užívateľa
RT
Administrátor

Poslaťod RT » Sob Máj 19, 2007 8:28 pm

Filipescu píše:a este jedna otazocka. ak chcem pribrat a pritom ostat vyrisovany da sa to? ake ziviny by som mal uprednostnit?
da sa to,ale je to narocne a zaleži na metabolizme kazdeho jedinca,ak si budes davat pozor na stravu a pojdes tesne nad kalorickym + t.j.2500-3000 kcal denne,nebudes papat klobasky a majonezove salaty,ale budes davat pozor ,proteiny 2-3 g na 1 kg denne a sachre ryza,cestoviny celozrnne pecivo,masko na vode.... musel by si si to strazit mat aspon 3-4 zakladne jedla +3 proteinove napoje denne..... :idea: :!: samozrejme tuniaky ,bielka,sem tam aj cele vajice možes dat.... :wink: idealne by bolo v jednej stravnej davke 40/50/10 v poradi bielkoviny,sacharidy tuky...... uplne sa vyhnut sladkostiam a jednoduche cukre len po treningu do 30 min s proteinom... :twisted:
Obrázok užívateľa
RT
Administrátor

Poslaťod Filipescu » Ned Máj 20, 2007 9:42 am

RT píše:
Filipescu píše:a este jedna otazocka. ak chcem pribrat a pritom ostat vyrisovany da sa to? ake ziviny by som mal uprednostnit?
da sa to,ale je to narocne a zaleži na metabolizme kazdeho jedinca,ak si budes davat pozor na stravu a pojdes tesne nad kalorickym + t.j.2500-3000 kcal denne,nebudes papat klobasky a majonezove salaty,ale budes davat pozor ,proteiny 2-3 g na 1 kg denne a sachre ryza,cestoviny celozrnne pecivo,masko na vode.... musel by si si to strazit mat aspon 3-4 zakladne jedla +3 proteinove napoje denne..... :idea: :!: samozrejme tuniaky ,bielka,sem tam aj cele vajice možes dat.... :wink: idealne by bolo v jednej stravnej davke 40/50/10 v poradi bielkoviny,sacharidy tuky...... uplne sa vyhnut sladkostiam a jednoduche cukre len po treningu do 30 min s proteinom... :twisted:

diky tak to aj spravim :wink: rozmislal som ze si na leto zozeniem aj Efko a sadnem 2 krat tyzdenne na bycikel...
Filipescu

Re: z objemovky do rysovacky

Poslaťod Filipescu » Ned Máj 20, 2007 9:50 am

RT píše:
Filipescu píše:treba dat aj nejaku pauzu aby si telo zvyklo na novonadobudnutu hmotu? lebo ja som skoro zo dna na den skocil z objemovky do rysovacky a zhodil som zo 101kg na 92 za mesiac. sila mi isla len malo dole, z ruky som isiel asi centimeter dole... mozno trosku viac. je to chyba? teraz som celkom pekne vyrisovany ale sa mi zda ze aj splasnuty :cry: . co s tym? mam ist znova do objemu?
tak sa to nerobi.....už sme to preberali,je to chyba,aspon mesiac treba pockat po objemovke a potom pomalinky s clembou rysovat postupne uberat sachre,takto sa akurat dodubes,po objemovke kvalitne pct clomid+proviron a clemba na udržanie hmoty,neskor tribulus a ked sa ako tak telo hormonalne vrati do normalu,potom sa da rysovat,samozrejme z mierou...... inak rysovacia kura by mala nasledovat trebars po objemovej o dva mesiace dat do nej propik+proviron,stanozolol a uberat tuky a pekne rysovat,alebo staci stanozolol 25 mg +clembu a ist vyslovene kuru na vyrysovanie a skvalitnenie,tie as sa tam davaju preto,aby sa ta hmota vytvrdila a neodburala sa... :twisted: :wink:

aha chapem ale nemuselo by to platit v pripade ze zatial neberiem AS :oops: . som musel pred tym veeela jest aby som si udrzal taku hmotnost je to asi moje max. po prazdninach by som aj daco nasadil sak sa potom popitam na nieco lahke pre zaciatocnika :wink: . Z povolenych suplementov som mal asi to najsilnejsie co sa da kupit, cize Max Anabol v kombinacii z Xpandom ktory som este doplnal troskou monohydratu a hromadu proteinov(kasein aj srvatku). Aj po naturanlej objemovke treba takto pomaly rysovat? kamarat sa teraz chysta na sutaz a tiez je zatial natural a za 5-6 tyzdnov tiez dal dole asik 10kil. :( ja sa na sutaz zatial nechystam, mam koleno po operacii takze noham moc nedavam, drepy nehrozia tak si musim vystacit z predkopavanim... staci mi taka kupaliskova rysovacka :lol: . Teraz len chcem ziskat spet stratenu svalovu hmotu.. takze asi stravu necham podobnu ako som mal teraz v risovacke len zvysim mnozstvo vsak? lebo co si napisal tak zhruba to som aj pred tym jedol :roll: ibaze v mensich mnozstvach.
Filipescu

Poslaťod filip007 » Ned Máj 20, 2007 9:59 am

Hlavne ak si natural tak by si si mal davat pozor na pomale zhadzovanie,aby si nestratil vela na hmote (ale o tom tu je uz veeela popisaneho!!!)
Postupne uberaj sacharidy,ak chces udrzat,pripadne pribrat zvys sachre,jec ryzu,zemiaky,ale nejec klobasy,tatarky,knedliky,aby si sa opat nevyzral a samozrejme dostatok bielkovin...aspon 2g na 1kg vahy.....a tvoj kamarat ak zhodi za 5 tyzdnov 10kg,tak sa ti strati pred ocami,ja som tiez urobil taku chybu v minulosti,ale uz by som to nikdy nezopakoval...

/Takze to zhrnieme-Jec ako si jedol a postupne vysad sladkosti,pridaj maso,vysad pecivo,pridaj ryzu,jec castejsie...postupne uvidis ako sa skvalitnis,zacnes chudnut a postupne zacnes uberat aj z ryze podla potreby....
TRAIN HARD = FEEL GOOD
Obrázok užívateľa
filip007
Moderátor

Poslaťod Filipescu » Ned Máj 20, 2007 10:03 am

filip007 píše:Hlavne ak si natural tak by si si mal davat pozor na pomale zhadzovanie,aby si nestratil vela na hmote (ale o tom tu je uz veeela popisaneho!!!)
Postupne uberaj sacharidy,ak chces udrzat,pripadne pribrat zvys sachre,jec ryzu,zemiaky,ale nejec klobasy,tatarky,knedliky,aby si sa opat nevyzral a samozrejme dostatok bielkovin...aspon 2g na 1kg vahy.....a tvoj kamarat ak zhodi za 5 tyzdnov 10kg,tak sa ti strati pred ocami,ja som tiez urobil taku chybu v minulosti,ale uz by som to nikdy nezopakoval...

/Takze to zhrnieme-Jec ako si jedol a postupne vysad sladkosti,pridaj maso,vysad pecivo,pridaj ryzu,jec castejsie...postupne uvidis ako sa skvalitnis,zacnes chudnut a postupne zacnes uberat aj z ryze podla potreby....

oki diky hmm mas pravdu straca sa mi pred ocami ruku uz zdaleka nema 42 :? diky za rady :D
Filipescu

Späť na Výživa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť