GH STACK

Moderátori: marcel007, RT, steroidy.szm.com, filip007

GH STACK

Poslaťod peter2008 » Štv Okt 30, 2008 11:10 am

cawte co vravite na tento pripravok som s toho jelen a zaujima ma to ako moze byt ,,rastovy hormon" legalny a v zlozeni som s toho nic nevycital
http://www.mloslovakia.sk/ughstack.htm
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
peter2008

Poslaťod COOLturista » Štv Okt 30, 2008 1:27 pm

:D :D :D tak podobny kvazi rastovy hormon som uz videl ale od inej firmy to oni len davaju taky divoky nazovu to co som aj videl nebolo nic viac nez zmes animokyselin kusok ceratinu a napisu este ze je tam nejaky kuzelny vitazok z novo obiavenej rastliny... je to podla mna skoda penazi vies mlady clovek vidi a aaaaaaaa rastovy tak to musim mat :lol: :lol: a rastak mas legalny napr v USA ho aj celebrity beru aby mali mladu plet a.... :lol: :lol: :lol:
HARDCORE
COOLturista

Poslaťod RT » Štv Okt 30, 2008 5:53 pm

COOLturista píše::D :D :D tak podobny kvazi rastovy hormon som uz videl ale od inej firmy to oni len davaju taky divoky nazovu to co som aj videl nebolo nic viac nez zmes animokyselin kusok ceratinu a napisu este ze je tam nejaky kuzelny vitazok z novo obiavenej rastliny... je to podla mna skoda penazi vies mlady clovek vidi a aaaaaaaa rastovy tak to musim mat :lol: :lol: a rastak mas legalny napr v USA ho aj celebrity beru aby mali mladu plet a.... :lol: :lol: :lol:

presne tak ako hovorys,je to iba zmes aminokyselin a ide o marketingovi tah...l-glutamin zvlast je dobry aj l-arginin,ale zazraky necakaj,su to iba doplnky vyzivy... :idea:
Obrázok užívateľa
RT
Administrátor

Poslaťod COOLturista » Štv Okt 30, 2008 5:55 pm

sak presne to je iba taky tahak na zaciatocnikou to mas taki sto ze cim vacssie cislo na gajnery tak tym je lepsi a o to viac budes bujaaaaaaaak :)
HARDCORE
COOLturista

Poslaťod Hurricane » Štv Okt 30, 2008 7:00 pm

COOLturista píše:sak presne to je iba taky tahak na zaciatocnikou to mas taki sto ze cim vacssie cislo na gajnery tak tym je lepsi a o to viac budes bujaaaaaaaak :)

:D bujaaaaaaaaak-ja nemozem :D :P
The life is war and I´m soldier.
Obrázok užívateľa
Hurricane

Poslaťod Clubswinger » Štv Okt 30, 2008 7:09 pm

ako aj ja som sa v poslednej dobe zacal zaujimat o doplnky ale tak je toho tolko ze sa to proste neda porovnat som z toho absolutne vedla...
Študent čistý flákač,
v posilke veľký makač.
Clubswinger

Poslaťod COOLturista » Štv Okt 30, 2008 7:13 pm

Clubswinger píše:ako aj ja som sa v poslednej dobe zacal zaujimat o doplnky ale tak je toho tolko ze sa to proste neda porovnat som z toho absolutne vedla...
casom to zvladnes ale tak vela veci ti netreba veidet staci ak poznas dobre potaky nejake creatiny a konec :D
HARDCORE
COOLturista

Poslaťod Clubswinger » Štv Okt 30, 2008 7:17 pm

ved hej ale ako vediet ktory je dobry ktory nie ked vyrobcovia tam napisu vsetko len aby si to kupil a efetk zadny.. potom som skusal na dany vyrobok hladat komnety kazdy bol iny.. treba na to casu a vela skusania.. a to stoji prachy ktore nema...
Študent čistý flákač,
v posilke veľký makač.
Clubswinger

Poslaťod COOLturista » Štv Okt 30, 2008 7:19 pm

Clubswinger píše:ved hej ale ako vediet ktory je dobry ktory nie ked vyrobcovia tam napisu vsetko len aby si to kupil a efetk zadny.. potom som skusal na dany vyrobok hladat komnety kazdy bol iny.. treba na to casu a vela skusania.. a to stoji prachy ktore nema...
tak preto sme tu mozes usetrit lowe sa staci spytat :wink:
HARDCORE
COOLturista

Poslaťod Clubswinger » Štv Okt 30, 2008 7:31 pm

snazil som sa toto forum predtym nez sa budem pytat prestudovat aby som sa nepytal nieco co tu bolo vysvetlovane.. ale je toho vela a pradu povediac velmi sa mi nechce..
tak ako mam problem pribrat najprv som si myslel ze to bude zlym stravovanim tak som zmenil jedalnicek kompletne ale nepomohlo tak neviem co stym... rozmyslam nad nejakymi doplnkami a tu sa koncia moje vedomosti..
Študent čistý flákač,
v posilke veľký makač.
Clubswinger

Poslaťod COOLturista » Štv Okt 30, 2008 7:36 pm

Clubswinger píše:snazil som sa toto forum predtym nez sa budem pytat prestudovat aby som sa nepytal nieco co tu bolo vysvetlovane.. ale je toho vela a pradu povediac velmi sa mi nechce..
tak ako mam problem pribrat najprv som si myslel ze to bude zlym stravovanim tak som zmenil jedalnicek kompletne ale nepomohlo tak neviem co stym... rozmyslam nad nejakymi doplnkami a tu sa koncia moje vedomosti..
tak malo by sa ti kus chciet lebo je toho tu odost tak znemil si jedalnicek ael aj tak neverim ze jes dost z doplnkou len protak a nejaky ceratin a musis pribrat vsetko za predpokladu ze chces ist naturalne ak ne tak by som ti neco ine poradil :)
HARDCORE
COOLturista

Poslaťod Clubswinger » Štv Okt 30, 2008 7:45 pm

tak ja chcem len trosku vyzerat ako clovek takze jasne ze len naturalne... no nevem stale upravujem ten jedalnicek vzdy sa nieco nove docitam... priberanie a budovanie peknej postavy to chce velmi dlhy cas necakam ze zacnem viac a pravidelne jes a pribrem 10 kil za mesiac len proste snazim sa tomu co najviac dopomoct....
Študent čistý flákač,
v posilke veľký makač.
Clubswinger

Poslaťod Hurricane » Štv Okt 30, 2008 8:02 pm

A kolko vazis?Aku mas vysku?(Len zo zvedavosti)
The life is war and I´m soldier.
Obrázok užívateľa
Hurricane

Poslaťod Clubswinger » Štv Okt 30, 2008 8:19 pm

tak vyska 173 bolo ked som sa naposledy meral asi 3 mesice dozadu a vaha 56 kg....
Študent čistý flákač,
v posilke veľký makač.
Clubswinger

Poslaťod COOLturista » Štv Okt 30, 2008 8:22 pm

tak nic v zlom ale uz so to tu kus zvrhlo to nepatry do tejto casti foraradsej pouzite sukromne spravy abo si daj foto budes mat pristud do galerie a tam sa ti mozme venovat :wink:
HARDCORE
COOLturista

Ďalší

Späť na Suplementy - konkrétne výrobky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia